‘’TOPÇU ARANIYOR’’ OLMASIN !
Düzcespor yeni başkanını buldu. Düzcespor bu başkan ile güzel işeryapar düşüncesindeyim. Kendi işinde ,kendi projelerinde başarılı olan , kim olursa olsun, Düzcespor’da da başarılı olur…
Tarih: 01.03.2018 / Köşe Yazıları

Başarılı olacağına kesin inandığım Cihat beyin mali ve hukuk danışmanlık ekiplerinin kimlerden olduğunu bilseniz sizde bana katılacağınızdan emin olabilirsiniz. (isterseniz mali ve hukuk danışmanlarının kimler olduğunu bir araştırın)

Düzcespor başkanlığı için özverili bir şekilde ‘’BENDE VARIM’’ diyebilen Cihat ALGÜN beye Düzcespor çok yakıştı. Kendisini tebrik ederim…

Neden yakıştı derseniz ..

Cevabımız ; bugüne kadar yaptığı konut ve iş merkezi projelerinin gösterebiliriz. Kimse Cihat bey için  ‘’ Bu başkan başarılı olamaz’’ deme şansı yoktur.

Buraya kadar çok güzel..

Bundan sonra Cihat bey ile  birlikte Mali ve Hukuk danışmanlarına bir iki tavsiyem olacak…

  1. Düzcespor’a yapılacak transferlerin ve transfer politikasının çok iyi belirlenmesi,Transfer politikasının kim veya kimler tarafından yürütüleceğinin net bir şekilde belirlenmesi gerekir.
  2. Dışarıdan gelecek veya gelebilecek maddi desteklere güvenilip; ödeme planının ona göre değil de ; özkaynaklara göre ödeme planının yapılması gerekir.
  3. Düzcespor Kulübüne ALGÜN İNŞAAT’a yakışacak yönetim biçiminin,yönetim şeklinin getirilmesi gerekir.
  4. Düzcespor Kulübü Tüzüğünün acil olarak Olağanüstü genel Kurul ile değiştirilmesi, güncelleştirilmesi gerekir.
  5. Düzcespor Kulübü ‘ne yapılacak transferler öyle yapılsın ki en az bir futbolcuyu (U-14’ten U21’e kadar herhangi bir kategoride) milli takıma gönderelim.
  6. DÜZCESPOR’a Topçu aranmasın, Futbol oynayacak, Düzceyi en iyi şekilde temsil edilebilecek  sporcu alınsın…

Onu bunu bilmem; yapılacaksa bu iş ,planlı ve programlı yapılsın ki başarı gelsin.

20.06.2017

‘’TOPÇU ARANIYOR’’ OLMASIN !