Artık dışarı çıkabileceğim
Serbest Muhasebeci Bayram Ali Kubilay engelli bir vatandaşa akülü araba hediye etti. Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği'nin belirlemiş olduğu Elmas Oylu’ya akülü araba hediye edildiği sırada duygulu anlar yaşandı.
Tarih: 24.07.2014 / Sosyal Sorumluluk


Ramazan ayında iftar verileceğine bu tür kalıcı hediyeler verilmesi gerektiğini ifade eden Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği Başkanı İsmail Yıldız, “ Ramazan ayının girmesi ile birlikte Düzce’de hayırseverler yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Biz dernek olarak elimizden geldiğince engelli vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. Düzce’de hayırseverler bizlere başvuru yaparak gerçekten ihtiyacı olan birini kendilerine göstermemizi istiyor. Bayram Ali Kubilay’a Elmas kardeşimize akülü araba hediye ettiği için teşekkür ediyorum. Artık Elmas kardeşimizin de ayakları var” dedi.

Serbest Muhasebeci Bayram Ali Kubilay, “ Mübarek Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahibi olan kardeşlerimize ulaşmak bizleri mutlu ediyor” dedi.

 

Akülü araba hediye edilen Elmas Oylu, “ Ben engelli olduğum için evden dışarı çıkamıyordum. Akrabalarım, arkadaşlarım, dostlarım beni bir yere getirirlerse evden dışarı çıkabiliyordum. Devamlı birine mahkum yaşamak zorunda kalıyordum. Bana akülü arabayı hediye eden Bayram Ali Kubilay’a teşekkür ediyorum.  Artık dışarıya istediğim gibi çıkabileceğim. Sağlıklı insanlar için çok basit olan dışarı çıkmak bizler için gerçekten çok zor olabiliyor. İmkanı olan kardeşlerim benim gibi olanların eli ayağı olsun” dedi.

Artık dışarı çıkabileceğim