DÜZCESPOR’U NE KADAR SEVİYORUZ?
Tarih: 25.07.2014 / Köşe Yazıları

Yarın (Bugün) Türkiye Futbol liglerinin en pahallı, en sükseli, en başarılı kulüplerinden olan FENERBAHÇE Spor Kulübü Düzce 18 Temmuz Stadında  Düzceli taraftarların önünde İran futbol takımı ile bir hazırlık maçı oynayacaktır…Bu maçın oynanması için Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanının Selahattin KUDU çok emek harcamıştır. FB’nin başkanı Sayın Aziz Yıldırım’ında Düzce sevgisi bir kez daha görülmüş oldu…
Şimdi 250 milyon dolarlık iki  futbol takımı Düzce seyircisinin önüne bedel almadan müsabaka oynayacak , bu oynanan müsabakadan Düzcespor takriben 200.000TL para kazanacak  ne kadar güzel değil mi…?
Güzel tarafını gördük.. Çirkin tarafını size anlatmak istemezdim ama maalesef bu işin çirkin tarafı da var..
Nedir bu işin çirkin tarafı..

  1. Düzcelilerin Düzcespor yararına oynanan müsabaka için Selahattin KUDU’dan bedava maç bileti istemeleri…
  2. Düzcelilerin Düzcespor yararına oynanan müsabaka için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden

bedava müsabaka izlemek için imtiyaz istemeleri.

  1. Düzcelilerin Düzcespor yararına oynanan müsabakada görev almaları karşılığında bedel tahsil etmeleri..
  2.  Düzcesporun kazancı için bir gün   veya üç saatlik bir fedakarlık yapamayan bir Düzcespor sevdalıların olduğu ve kendilerini de Düzcespor sevdalıları olarak lanse etmeleri,
  3. Düzcespor için yılda 15 maç için takriben 300-450 tl vermeyenlerin kendilerini Düzcespor’la özleştirmeleri ,,,

Sözün kısası; Fenerbahçe-F.C.Sepehan maçında Düzceli Hakem dörtlüsü, saha komiseri görevlileri, soyunma odası görevlileri, bilet gişesi görevlieri, stad müdür yetkilileri vehasıl bu maçın tüm görevlilerinin amirine sesleniyorum…Eğer bu maç için bir bedel alınacaksa ve bordro yapılacaksa Bu maçın personel ve hakem giderlerine ait tüm masrafları bana (Şahsıma) fatura edin.. Ben ödeyeceğim. Hatta ve hatta buna stad kirası dahil…. 
Eğer stad kirası maç hasılatından alınmayacaksa,eğer maç hasılatından hakem ve personel masrafı alınmayacaksa ,almıyorlarsa Düzcespor’a katkısı olanlara canı gönülden teşekkür ederiz….
Bende’de şunu derim… ‘’’Düzceliler Düzcespor sevgisini işte şimdi gösterdiler’’derim…
Düzcespor yararına oynanan Fenerbahçe-F.C.Sepehan Maçından bahsedilen kişiler hizmetlerinin karşılığını talep ederde alırlarsa onlara da şunu derim..’’Sizler Düzcespor sevgisinde orada değil PARA için ordasınız’’ derim..

DÜZCESPOR’U NE KADAR SEVİYORUZ?