Düzcespor Dosyası... Bayram Ali Kubilay;“Başkanlığa talip olacağım”
Düzcesporumuz’un sezon sonu değerlendirmesinde görüşlerine başvurduğumuz Düzcespor eski Başkanlarından Bayram Ali Kubilay çarpıcı açıklamalarda bulunarak başkanlığa yeniden talip olacağının sinyallerini verdi.
Tarih: 15.05.2012 / Sosyal Sorumluluk

 

 “DÜZCE’NİN KADERİ BU”

Düzcespor eski Başkanlarından Bayram Ali Kubilay ise zor bir soru olduğunu dile getirerek başladığı konuşmasında “Düzce’nin kaderi bu. Denecek hiçbir şey yok maalesef. Gelinen duruma üzüldüğümü söylesem inanın kimse inanmaz. Bende diyorum ki benim başkanlık yaptığım dönemde insanlar, ne kadar üzüldüyse bende o kadar üzgünüm” dedi.

 

“İSMAİL KARTAL GELECEKTİ, ENGELLEDİLER”

“Benim dönemimde 2.Ligdeydik ve Aytaç firması 15 yıl süreyle sponsor oluyorlardı,‘Formanın önüne, arkasına isim koydurmayız’ dediler çıktılar işin içinden” cümleleri ile konuşmasını sürdüren Kubilay “Eski futbolcu Serdar Şenkaya, Fenerbahçenin yardımcı hocası İsmail Kartal'ı Düzcespor’a önerdi, kendisiyle görüştük, buradan başlasın dedik. Düzcespora gelmesini maalesef engellediler. O dinem Şehir Stadını 25 yıllığına 250 bin dolara kiraladık. Açık tribünün alt kısmı BİM’e kiralanacaktı. Ama atış poligoni yapılacak diye o projemize de karşı çıkıldı. 2000 yılında Düzcespor olarak Kurugöl’ün bulunduğu alanı kiraladık. Çalışmalarımızı orada gerçekleştirelim, Düzcespora kazandıralım istedik, bizden sonraki yönetim kira sözleşmesini iptal ettirdi” şeklinde konuştu.

 

“YENİDEN BAŞKANLIĞA TALİP OLACAĞIM”

“Belediye kulübü almazsa Genel Kurul akşamı göreve ben talip olacağım” diyerek konuşmasını sürdüren Bayram Ali Kubilay “Yeniden Başkanlığa talip olacağım ama 5 yıl kimse şampiyonluk beklemesin. Düşündüğüm proje ile U13-U18 arası takımları kurarak 7-8 hoca ile ki, Düzceli futbolcu ve hocalar olacak bunlar, birkaç sezon içinde nasıl başarı elde edilebileceğini yeniden Düzcelilere göstereceğim” dedi.

 

Düzcespor Dosyası... Bayram Ali Kubilay;“Başkanlığa talip olacağım”