VATAN DÜŞMANLARI – ŞEREFSİZLER – KALLEŞLER -MÜNAFIKLAR
Tarih: 19.07.2016 / Köşe Yazıları

Allah belanızı verecektir, Türk adaleti gereğini yapacaktır.

Türk halkı ; memleket sevdası ile hizmet edenler ile kalleşçe devletten nemalananları artık görmüş ve tespit etmiştir.

Milletimiz ; Askerimizi, polisimizi bölmek isteyen, kamplaştırmak isteyenler ile vatanını ve milletini seven ve vatanı için ,milleti için canını verebilecek kişileri tespit etmiştir.

Şükürler olsun

15 Temmuz ; Demokrasi bayramı olarak tarihe geçecek olan bu gün çok önemli bir gün. Bu gün 2023 hedeflerinin ne kadar önemli hedefler olduğunu kanıtıdır.

15 temmuz’da Türk demokrasisine çomak sokmak isteyen vatan düşmanlarını, şerefsizlerini 2013 aralık dönemine kadar tanımaktan nefret duymak artık her Türk vatandaşının boynun borcudur.

Vatanımıza ,milletimize, demokrasimize yan gözle bakan şerefsizlere en büyük dersi yurt çapında olduğu gibi ilimizde de ders veren halka herkesin minnet borcu vardır.

Gece boyunca titiz çalışma ile panik yapmadan Düzce halkına hıyanet etme niyetinde olanları tespit edip adli mercilere tespit edenlere halkımız şükranlarını sunmaktadır.

Gün ; paralel yapı mensubuna (hangi makam ve mertebede olursa olsun) bu hainliğin hesabının sorulması günüdür.

Vatanını seven, Allahını seven , dini bütün ,demokrasi aşıklarının Türkiye Cumhuriyeti demokrasisine inananları şimdi önemli bir görev üstlenmesi gerekir.

Nedir bu görev ?

Paralel yapının kıyısında, köşesinde olup hala Türkiye’de hinlikler düşünenler varsa hemen yetkili makamlara bildirisin. Yetkili makamlar da gereğini yapacaktır…

Artık paralel yapının kıyısında ,köşesinde olanları bilen ve tayınlar kılını kıpırdatmıyorsa onların da samimiyetinden şüphe edilmesi gerekir. Kılını kıpırdatmayanların, etkisiz ve tepkisizliği de bir hıyanetliktir düşüncesiyle gerekli cezaların da verilmesi gerekir…

Hayri birlik olmaya, haydi dirlik olmaya….

Bu ülkenin geleceği için canını vermeye hazır olanlar ile vatan hainleri tespit ettik ….Şükürler olsun…

Ey Allahım …. Hainlere, şerefsizlere

Saygılarımla

VATAN DÜŞMANLARI – ŞEREFSİZLER – KALLEŞLER -MÜNAFIKLAR